Matwiej

Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 55

PostWysłany: Śro 8:13, 01 Lis 2006    Temat postu: Barcelona vs Chelsea

FC Barcelona zremisowała z Chelsea Londyn 2:2 (1:0) w meczu czwartej kolejki grupy A piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Początek spotkania należał do Barcy, która już po 3 minutach prowadziła 1:0 po pięknej bramce Deco. Taki stan utrzymał się do końca pierwszej połowy, w której lepsza była "duma katalonii".

W drugiej odsłonie goście wzięli się do roboty i zdołali wyrównać po kuriozalnym golu Franka Lamparda. Kilka minut później "Blaugrana" objęła ponownie prowadzenie, a gola strzelił były napastnik Chelsea- Ejdur Gudjohnsen. W tej sytuacji podawał Ronaldinho. Mimo wielu okazji obu zespołów wynik taki utrzymywał się do 93 minuty. Wtedy to Drogba wykorzystał nieuwagę obrońców gospodarzy i wyrównał na 2:2. Mecz skończył się 3 minuty później, ponieważ nie wiedzieć czemu sędziowie przedłużyli go aż o 6 minut. Arbiter główny zresztą nie kontrolował spotkania przez cały czas jego trwania i wydawało się, że nie potrafi zapanować nad zawodnikami obu drużyn, co przejawiało się w "częstowaniu" kartkami; raz słusznie, innym razem nie.

FC Barcelona - Chelsea Londyn 2:2 (1:0)

Bramki: dla Barcelony - Deco (3), Eidur Gudjohnsen (5Cool; dla Chelsea - Frank Lampard (52), Didier Drogba (90+3)
Sędziował: Stefano Farina (Włochy).

Barcelona: Victor Valdes; Gianluca Zambrotta, Rafael Marquez, Carles Puyol, Giovanni van Bronckhorst; Xavi (83-Andres Iniesta), Thiago Motta (57-Edmilson), Deco; Lionel Messi, Eidur Gudjohnsen (77-Ludovic Giuly), Ronaldinho.

Chelsea: Hilario; Khalid Boulahrouz (75-Joe Cole), Ricardo Carvalho, John Terry, Ashley Cole; Mickael Essien, Claude Makelele, Michael Ballack (90+4-Paulo Ferreira), Frank Lampard; Didier Drogba, Arjen Robben (73-Salomon Kalou).

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum O wszystkim i o Niczym Strona Główna -> Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)